* VERNOSTNÝ ZĽAVOVÝ SYSTÉM * Vytvorte si u nás účet a pravidelnými nákupmi získajte lepšie ceny. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšiu zľavu máte.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

  1. Úvod
  2. O NÁS
O spoločnosti

Dovoľujeme si Vám predstaviť našu rodinnú  obchodnú firmu zaoberajúcu sa dodávkami gastro inventáru a potrieb pre hotel & restaurant. Hlavné portfólio dodávaných produktov tvoria komodity

  • sklo  v duchu sloganu „ Spojenie kvality a elegancie „
  • porcelán a príbory      „ O krok napred „
  • všetko pre víno           „ Veľa dobrého je skvelé „
  • kuchyňa a inventár    „ Od hrnca po špáradlo „
  • varné technológie, spotrebiče, chémia, projekty gastro
  • darčekový sortiment

Distribúciu a servis zabezpečujeme prostredníctvom siete Veľkoobchodných a regionálnych predajcov v rámci Slovenska a Českej republiky.

Uvádzame elektronické stránky, kde po zaregistrovaní firiem na IČO (DIČ) sa pre obchodný styk premietnu veľkoobchodné ceny bez dph.

www.jtf.sk

www.vsetkoprevino.sk

www.gastro-jtf.sk

www.stolovanie-jtf.sk

www.design-jtf.sk

 

Firmu založil počiatkom 90 tych rokov minulého storočia Jaroslav Tarkovský ako rodinnú firmu . Šesť hviezdičiek v znaku predstavuje počet rodinných členov a neuzavretý polkruh symbolizuje miesto pre potomstvo. Už z  názvu  firmy JTF partnership je zrejmé, že partnerstvo, t.j. spoluprácu považujeme za základný princíp činnosti – veď sme všetci na jednej lodi.

Sídlom firmy je sklárska obec Lednické Rovne (Slovenská republika) a sklárčine, ako remeslu predkov, sa preukázateľne venujeme už štvrtú generáciu od Fichtegerbirgen cez Karpaty až po Besarábiu. Vzorkovňa a veľkoobchodné sklady firmy sú v areáli  JTF Partnership v obci Horovce, 3 km od Lednických Rovní. Sesterská JTF Partnership CZ sídli v Plzni –Letkov( Česká republika) s prevádzkami Plzeň- Letkov a Klatovy. Firma má vlastné i spolupracujúce  dekoratérske kapacity  a je schopná zabezpečiť dodávky včítane  návrhu, výroby i špeciálneho balenia. V stálej ponuke sú produkty európskych , významných sklární, porcelánu, keramiky a kameniny včítane sintrovaných a tvrdených domácenských, hotelových tovarov.

Spolu s nerezovými príbormi, riadom, gastro potrebami, ale aj drobným tovarom – párty,  hygiena, mikrotén, jednorázový riad vč darčekového tovaru pod vlastnou značkou, tvoria súbor viac ako 8 000 sortimentných položiek spoločnosti  JTF Partnership, kde neodlučne patria * barmanský tovar ale i *sommelierske pomôcky.

Napriek terajším snahám o ponuku tovaru nízkej cenovej úrovne uprednostňujeme osvedčený značkový tovar v primeranej cene.

Zároveň si Vás dovoľujeme srdečne pozvať k nezáväznej prehliadke našej vzorkovne, ktorá sa nachádza 3 km od Lednických Rovní / 10 km od Púchova/ kde Vás radi uvítame.


 

Ručíme za plnú ochranu Vašich osobných údajov pred zneužitím. Všetky informácie, ktoré uvediete o svojej osobe, sú chránené v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení  niektorých zákonov.

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Nájdete nás aj na Facebooku

Sme aj na instagrame:

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk