* VERNOSTNÝ ZĽAVOVÝ SYSTÉM * Vytvorte si u nás účet a pravidelnými nákupmi získajte lepšie ceny. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšiu zľavu máte.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

  1. Úvod
  2. HOBO HOTELOVÁ KOZMETIKA
  3. ONE Dávkovací systém

ONE Dávkovací systém

Použitie dávkovača výrazne znižuje množstvo denného odpadu. Celkový objem použitia plastov je oveľa nižší: percento plastu na každý ml obsiahnutého produktu je menšie ako v jednodávkových fľašiach. Ďalšia výhoda sa týka cieleného použitia kozmetického produktu, vyhýbania sa plytvaniu alebo nedostatočným dávkam.

Elegantný dávkovací systém vyrobený z nehrdzavejúceho materiálu  ABS sa dokonale hodí do akéhokoľvek priestoru, k rôznym dizajnom a dekoráciam v miestnosti.

Dávkovače sú dostupné v čiernom, bielom alebo striebornom prevedení.

Dávkovač je vybavený patentovaným uzamykacím systémom odolným voči neoprávnenej manipulácii, ktorý umožňuje prístup k fľašiam s produktom len pre hotelový personál. Jednoduchým pohybom kľúčika odomknete bezpečnostný krúžok.

 

Dávkovač je pripevnený k stenám pomocou špeciálnej 3M bi-lepiacej pásky, vhodnej aj pre vlhké podmienky. Pre prípad potreby iného uchytenia sú dodávané aj skrutky.

 

Použitie dávkovača minimalizuje produkciu odpadu a zjednodušuje čistiace operácie v porovnaní s tradičnými monodóznymi výrobkami. Fľaše sú jednoducho vymeniteľné personálom hotela.

Ekologická udržateľnosť je obrovskou pridanou hodnotou a tí, ktorí sa rozhodnú pre tento dávkovací systém, to určite uznajú. Voľba „zelených“ riešení, počnúc ekologicky udržateľným kúpeľňovým systémom, je dôležitým krokom a prínosom pre každú prevádzku, ktorá sa správa zodpovedne.

 

 

Fľaše majú nepriehľadnú farbu, no sú vyrobené so zabudovaným bočným okienkom, ktoré je užitočné pri kontrole množstva obsahu, vďaka čomu vie personál ľahko rozhodnúť, či je potrebné produkt vymeniť alebo doplniť.

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Nájdete nás aj na Facebooku

Sme aj na instagrame:

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk